SonicArts

O nas

SonicArts działa na rynku urządzeń technologicznych do łączenia tworzyw sztucznych już dwadzieścia lat. W tym czasie rozbudowalismy firmę i poszerzyliśmy obszar działania.

Klienci, którzy raz nawiązali z nami współpracę, często ją kontynują w przypadku nowych wdrożeń lub potrzeb technologicznych. Pozwala nam to myśleć o sobie, że jesteśmy kompetentnym i przyjaznym partnerem. W osiagnięciu aktualnej pozycji SonicArts na rynku polskim istotny udział ma nasz strategiczny Partner - włoska firma Sirius Electric, lider na rynku macierzystym, działająca z sukcesem w całej Unii Europejskiej. Wynika to z kompleksowości oferowanych technologii oraz indywidualnego podejścia do potrzeb klienta.

Oferujemy urządzenia do standardowych zastosowań, które można nabyć niejako z półki (po dorobieniu zindywidualizowanego oprzyrządowania). Sirius Electric wykonuje też urządzenia wyspecjalizowane na indywidualne zamówienia.

Wszystkie oferowane urządzenia spełniają normy bezpieczeństwa wymagane w Unii Europejskiej i posiadają certyfikaty CE.

SonicArts ma wieloletnie doświadczenia w dziedzinie zgrzewania (spajania, łączenia) detali z tworzyw sztucznych. Chętnie się nimi z Państwem podzielimy.

OFERUJEMY
- dobór technologii łączenia detali:
- zgrzewanie ultradźwiękowe
- zgrzewanie wibracyjne
- zgrzewanie gorącą płytą
- zgrzewanie obrotowo - tarciowe
- dostawy urządzeń
- dostawy podzespołów ultradźwiękowych
- pomoc we wdrożeniu urządzeń do produkcji
- szkolenie operatorów
- opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną
- modernizację już istniejących maszyn w oparciu o podzespoły ultradźwiękowe Sirius Electric,
- adaptację urządzeń do nowych wyrobów (operacji technologicznych),
- prezentację niektórych urządzeń,
- próby zgrzewania stosowanych przez Państwa materiałów


USŁUGI
Zakłady - osoby, które chciałyby skorzystać jedynie z usług zgrzewania detali (wyrobów) zachęcamy do kontaktu z firmą TomSonic (www.tomsonic.pl), którą wspieramy merytorycznie. Aktualnie dostepne są technologie zgrzewania ultradźwiękowego i obrotowo-tarciowego.

"

Kontakt

SonicArts Andrzej Waseńczuk

ul. Dorodna 16, 03-195 Warszawa

+48 22 811 02 52

+48 509 658 160

*Pola obowiązkowe